Mateřská škola Sluníčko
 

PF 2020

Kolektiv mateřské školy Sluníčko Vám přeje krásné Vánoce a v novém roce pevné zdraví a hodně štěstí.

Plánujeme....

  • V pátek 13. prosince nás ve školce ve třídách předškoláků navštíví v rámci spolupráce handicapované děti z Domova Mladá. Naše děti pro ně mají připraven společný program- hry, zpěv a tanečky, drobné pohoštění a zároveň pozvání na Divadlo Harmonika, které nám během dopoledne zahraje 3 představení pohádky nazvané "Sněžibába a čert".

  • V pátek 20. prosince k nám do školky přijede umělecká agentura p. Petra Kubce s pořadem plných koled a tradic pod názvem "Kde se vzaly Vánoce".

Přijďte všichni, těšíme se na Vás!

Mikulášská nadílka ve Sluníčku

Ve čtvrtek 5. prosince nás dopoledne ve školce navštíví Mikuláš, čert a anděl. Začne chodit hned ráno, aby stihl navštívit všech jednáct tříd do oběda. V každé třídě probere podle připravené knihy pochval a hříchů, zda děti byly hodné či se musí polepšit... V každé třídě se bude jednotlivě i společně zpívat, recitovat i tancovat, fotit na společnou fotku u stromečku ... a budou se rozdávat Mikulášské balíčky, které kromě sladkostí obsahují i ovoce. Proto prosíme rodiče nemocných dětí, aby si přišli balíček včas vyzvednout, aby se ovoce nezkazilo.... Moc děkujeme a těšíme se.

Pozvánka- 17.listopad-30 let svobody

Milí rodiče a přátelé MŠ Sluníčko, zveme vás na slavnostní odpoledne, které se uskuteční 17. listopadu od 16. hodin v atriu radnice v Milovicích. Spolu s ostatními MŠ a ZUŠ zde vystoupí s krátkým tanečním programem i naše mateřská škola Sluníčko. Přidte nás podpořit.