Mateřská škola Sluníčko
 

Informace k letnímu provozu v srpnu 2019

Vážení rodiče, mateřská škola Sluníčko zajišťuje pro předem přihlášené děti náhradní letní prázdninový provoz od 5.8.  do 30.8. 2019. Školka je otevřena od 6:00 do 17:00 hodin. Rozpis zařazení dětí do tříd najdete vyvěšený na dveřích u vstupu do budovy školy. S sebou do školky dejte prosím všem dětem  malý polštářek na odpočinek. Dále dle aktuálního počasí oděv a bezpečnou obuv na školní zahradu (pískoviště, mlhoviště). Vše prosím dětem čitelně podepište. Děkujeme za spolupráci.

Den s armádou na školní zahradě

V pondělí 24. června dopoledne k nám přijedou jako každoročně na návštěvu vojáci z VÚ Stará Boleslav. Připravují pro děti z celé naší školky zajímavé sportovní branné dopoledne s ukázkami své práce. Na příští týden předpovídají meteorologové vysoké teploty, proto v pondělí začínáme již hned ráno v 8:15 hodin na školní zahradě, dopolední svačinka proběhne mimořádně také venku na zahradě. Děti budou mít k dispozici dostatek tekutin, mlhoviště i "vodní spršky". Prosím vybavte děti lehkou pokrývkou hlavy, vhodným lehkým letním oblečením a nakrémujte je předem. Děkujeme za spolupráci.

Mateřská škola Sluníčko,p.o,Milovice- získala zvláštní ocenění

Mateřská škola Sluníčko se pravidelně zúčastňuje různých regionálních i celorepublikových dětských soutěží. Jednou z nich v poslední době byla Dětská výtvarná soutěž na téma "Neuvěřitelný svět fantazie, Jsem dítě, ale mám svá práva!", kterou vyhlásila společnost Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. pod záštitou radního pro oblast školství Středočeského kraje Prof. Mudr. Zdeňka Seidla, CSc. Soutěže se zúčastnilo 31 školských, předškolních a volnočasových zařízení, bylo vyhodnoceno 293 výtvarných prací. Mateřská škola Sluníčko, p.o., Milovice-Mladá získala zvláštní ocenění poroty za krásné práce dětí. Srdečně vás zveme na Slavnostní vyhodnocení a předání ocenění, které se bude konat v neděli 16. června 2019 od 13:00 hodin na Výstavišti v Lysé nad Labem v hale C. Zde je také možnost si prohlédnout všechny vystavené dětské práce. Přijďte, těšíme se na vás.

Pozvánka na Sluníčkový den

Srdečně zveme všechny naše školkové děti i jejich sourozence v doprovodu alespoň jednoho rodiče na naši tradiční akci SLUNÍČKOVÝ DEN, která se bude konat za příznivého počasí ve čtvrtek 20. června 2019 od 16:30 hodin na školní zahradě naší školky. Děti se mohou těšit na odpoledne plné soutěží, her a zábavy. Za nasbíraná razítka obdrží drobné odměny. Občerstvení na akci zajišťuje Scolarest.
Přijďte,těšíme se na vás!Smile