Mateřská škola Sluníčko
 

Upravený provoz MŠ ve dnech 26.10-30.10. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k nízkému počtu dětí ve třídách bude ve výše zmíněném termínu provoz upraven takto: děti z 1. třídy Budulínek, 2. třídy Cipísek, 3. třídy Bob a Bobek, 4. třídy Křemílek a Vochomůrka, 9. třídy Kosí bratři a 11. třídy včelí medvídci jsou spojeny v přízemí v 1. třídě Budulínek. (děti prosím převléjkejte v šatně třídy Budulínek).
Děti z 5. třídy Rákosníček, 6. třídy Krteček, 7. třídy Maxipes Fík a 8. třídy Mach a Šebestová  jsou spojeny ve 2. podlaží v 5. třídě Rákosníček (děti prosím převlékejte v šatně třídy Rákosníček).
Všechny děti se schází od 6 hodin v 1. třídě Budulínek. V 7:30 jsou paní učitelky již 5. třídě Rákosníček. Školka je otevřená do 17 hodin v obou třídách (Budulínek i Rákosníček).

Info k času příjezdu odběrové sanity

Vážení rodiče, čas příjezdu odběrové sanity bude dle informací Krajské hygienické stanice Středočeského kraje upřesněn až v neděli 25.10. večer a bude zveřejněn zde na webu v aktualitách. Děkuji za pochopení. Soňa Růžičková

Aktuální informace k nařízení v MŠ

Vážení rodiče,
z důvodu přítomnosti a potvrzení pozitivně testované osoby na Covid 19 v MŠ Sluníčko, byla dne 22.10. 2020  s okamžitou platností nařízena karanténa většině dětem z 10. třídy Víla Amálka a několika dětem z 11. třídy Včelí  medvídci. Zároveň do nařízené karantény nastoupila i většina personálu ze 4. podlaží mateřské školy. Karanténa bude trvat 10 dní od doby posledního kontaktu s nemocnou osobou tj. do 26.10. 2020, respektive do výsledku testu. Ze strany Krajské hygienické stanice byla objednána odběrová sanita a to na pondělí 26.10. 2020, kdy v prostoru areálu mateřské školy proběhne kontrolní odběr, čas bude ještě upřesněn a dle výsledků bude rozhodnuto o dalším případném postupu.
Zároveň prosíme všechny rodiče, vzhledem k nepřítomnosti a karanténě zaměstnanců ze 4. podlaží, aby pokud možno si nechali svoje  děti z 9. a 11. třídy doma, protože nebudememe mít přítomné pedagogy. Ty děti ze 4. podlaží, které nemají nařízenou karanténu ( z 9. a 11. třídy) a jejichž rodiče si z pracovních důvodů nemají možnost zařídit hlídání svých dětí, prosíme, aby své děti dočasně vodili do 3. třídy Bob a Bobek ve 2. podlaží, kde je spousta dětí omluveno a nepřítomno.
Dne 23. 10. 2020 proběhne řádná dezinfekce 4. podlaží generátorem ozónu.
Děkujeme za pochopení a vstřícné jednání.

Důležité upozornění

 

Vážení rodiče a návštěvníci areálu školky,

prosíme Vás o velkou obezřetnost při vjezdu auty do areálu školky z hlavní silnice, hrozí propad silnice.

Zjištěnou závadu jsem hlásila kompetentnímu orgánu dne 22. září 2020 a odstranění závady je naplánováno od pátku 9.10. do úterka 13.10. 2020.

Tímto vás tedy upozorňujeme, že od pátku 9. října do úterý 13. října 2020 nebude umožněn vjezd auty do areálu a parkoviště před školkou bude uzavřeno.

Prosím, počítejte se znemožněním vjezdu předem a přijďte pěšky nebo parkujte jinde dle Vašich možností. Omlouváme se za dočasně ztížené podmínky, provoz školky bude pokračovat jinak v běžném režimu. Děkujeme za pochopení.

 

Bc. Soňa Růžičková

ředitelka školy