Mateřská škola Sluníčko
 

Pozvánka na třídní schůzky pro rodiče září 2019

Srdečně zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které se budou konat odpoledne ve čtvrtek 5. září 2019 v mateřské škole Sluníčko.
 
Program:
Pro 1. podlaží (
tj. 1. třída Budulínek a 2. třída Cipísek) se bude konat beseda "Kdy do školky ano a kdy ne", kterou povede společnost Meduca zastoupená Mgr. Pavlínou Miltovou od 16:00 v 1. třídě Budulínek. Tuto besedu doporučujeme všem rodičům je velmi zajímavá a přínosná. Od 16.30 hodin bude budou poskytovány třídními učitelkami organizační informace (platby, školní řád, přihlášky na stravování, kulturní fond ad.) v jednotlivých třídách, podle toho kam bude zařazeno Vaše dítě.

Pro 2. podlaží
(tj. 3. třída Bob a Bobek, 4. třída Křemílek a Vochomůrka, 5. třída Rákosníček) se bude konat beseda "Kdy do školky ano a kdy ne" kterou povede společnost Meduca zastoupená Mgr. Pavlínou Miltovou od 16:00 v 5. třídě Rákosníček. Tuto besedu doporučujeme všem rodičům je velmi zajímavá a přínosná. Od 16.30 hodin budou poskytovány třídními učitelkami organizační informace (platby, školní řád, přihlášky na stravování, kulturní fond, nabídka zájmových kroužků ad.) v jednotlivých třídách, podle toho kam bude zařazeno Vaše dítě.

Pro 3. podlaží
(tj. 6. třída Krteček, 7. třída Maxipes Fík a 8. třída mach a Šebestová) se bude konat beseda "Kdy do školky ano a kdy ne" kterou povede společnost Meduca zastoupená Mgr. Pavlínou Miltovou od 16:30 hod.  v 8. třídě Mach a Šebestová. Tuto besedu doporučujeme všem rodičům je velmi zajímavá a přínosná. Od 17:00 hodin budou poskytovány třídními učitelkami organizační informace (platby, školní řád, přihlášky na stravování, kulturní fond, nabídka zájmových kroužků ad.) v jednotlivých třídách, podle toho kam bude zařazeno Vaše dítě.

Pro 4. podlaží
(tj. 9. třída Kosí bratři, 10. třída Víla Amálka a 11. třída Včelí  medvídci) se bude konat beseda "Kdy do školky ano a kdy ne" kterou povede společnost Meduca zastoupená Mgr. Pavlínou Miltovou od 16:30 hod.  v 8. třídě Mach a Šebestová. Tuto besedu doporučujeme všem rodičům je velmi zajímavá a přínosná. Od 17:00 hodin budou poskytovány třídními učitelkami organizační informace (platby, školní řád, přihlášky na stravování, kulturní fond, nabídka zájmových kroužků ad.) v jednotlivých třídách, podle toho kam bude zařazeno Vaše dítě.

  • Zařazení dětí do tříd a k třídním učitelkám najdete na abecedních seznamech dle příjmení a jména dětí na paravánech ve vstupní hale školy v pondělí 2. září 2019.
  • Prosíme Vás, pokud je to ve Vašich silách, aby jste si na dobu besedy a třídních schůzek zajistili hlídání svých dětí pro zajištění klidné atmosféry a možnost diskuze. Moc děkujeme.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""